سوالات رایج

1. دکتر کاما چیست؟

دکتر کاما سامانه ارائه و دریافت خدمات تخصصی است که اکنون در زمینه­‌های خدمات ارزان دانشجویی، ترجمه تخصصی، ویرایش تخصصی و پژوهش فعالیت دارد.

2. چگونه می‌توانم سفارش را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش، در صفحه اصلی یا در صفحه هر یک از خدمات تخصصی، روی کلید «ثبت درخواست» کلیک/لمس کنید و اطلاعات لازم را در فرم ثبت درخواست وارد کنید. سپس فایل را در فیلد آخر بارگذاری کنید و کلید «ارسال پیام» را کلیک/لمس کنید.همکاران ما پس از بررسی فایل ارسالی، اطلاعات مربوط را به شما ایمیل خواهند کرد. 

3. کیفیت کارهای انجام شده چگونه ضمانت می‌شود؟

با انتخاب کارپذیران حرفه­‌ای و توانمند که از فیلترهای گوناگون برای استخدام در دکتر کاما می‌­گذرند، تا اندازه زیادی کیفیت عالی خدمات تضمین می‌­شود. ولی دکتر کاما بخش کنترل کیفی فعالی دارد تا کیفیت خدمات را پیش از ارسال به کارفرما یا در صورت نارضایتی کارفرما از کیفیت خدمات بررسی کند. تضمین کیفیت متناسب با هر درخواست از اصول اخلاقی دکتر کاماست.

4. روش پرداخت در دکتر کاما چگونه است؟

اطلاعات پرداخت در ایمیل ارسالی به شما درج می‌شود و متناسب با نوع خدمت، هزینه را می‌­توانید به شماره کارت اعلام شده واریز کنید و تصویر فیش پرداختی را ایمیل کنیدیا با کلیک روی لینک پرداخت و ورود به سامانه امن پرداختی که به همین منظور طراحی شده و از امن­‌ترین پروتوکل­های امنیتی برخوردار است، هزینه را پرداخت کنید.

5. چگونه می‌توانم سفارش را لغو کنم؟

تا زمانی که پرداخت انجام نشده باشد، کار آغاز نشده و امکان لغو درخواست وجود دارد. در صورت پرداخت برای کارهای فوری، امکان لغو وجود ندارد. ولی در مورد کارهای غیرفوری، متناسب با زمانی که از تحویل پروژه باقی مانده و میزان کار انجام شده، بخشی از هزینه کسر شده و مانده آن به اعتبار حساب کاربری شما افزوده می‌شود تا برای کارهای بعدی استفاده کنید.

6. آیا امکان تسریع در انجام کار است؟

اگر نیاز به انجام فوری کاری دارید، حتما در فرم مربوطه اعلام کنید یا زمان دقیق تحویل را مشخص کنید تا کارپذیران از عجله شما آگاه باشند. در بیشتر اوقات امکان تسریع در کار وجود دارد.

آیا هنوز به کمک نیاز دارید؟

دکتر کاما همیشه پاسخگوی شماست.

ارسال ایمیل

آخرین راه ارتباطی با مشاوران دکتر کاما از طریق ایمیل اصلی دکتر کاماست.در هر ساعت از این طریق با ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت پاسخ سوال خودتان را دریافت کنید.

چت آنلاین

از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب از طریق چت آنلاین دکتر کاما می‌تونید با کارشناسان پشتیبانی صحبت کنید.

تماس تلفنی با پشتیبانی

اگر نیاز دارید سوالاتتون رو به صورت تلفنی بپرسید کافیه با شماره زیر تماس بگیرید تا مشاوران ما پاسخگوی شما باشند.شماره پشتیبانی : 02166596205